У Великоолександрівському районі тривають перевірки об’єктів соціально – культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018 - 2019 років

09.08.2018 11:28:41
У Великоолександрівському районі тривають перевірки об’єктів соціально – культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018 - 2019 років

Головою районної державної адміністрації І.Цвігуненком затверджено графік перевірок районною державною адміністрацією об’єктів соціально – культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Робочу групу, до якої увійшли керівники та фахівці  провідних служб району, очолила заступник голови районної державної адміністрації Олена Лавренко.

Учора комісія побувала у Старосільській, Новодмитрівській, Малоолександрівській  сільських радах. Члени комісії, до якої увійшли посадовці районної державної адміністрації, фахівці територіальних органів влади, відвідати усі заклади галузей освіти, культури, медицини,  аби перевірити стан  підготовки об’єктів соціально – культурного призначення до роботи в опалювальний період, стан інформаційно - роз’яснювальної роботи із соціально важливих для населення питань, дотримання вимог благоустрою, санітарних та протипожежних заходів та ін.

Цього року особлива увага приділялася перевірці підготовки  навчальних закладів до роботи в умовах Нової української школи. Члени комісії переконалися, що заклади освіти у вищезгаданих радах фактично готові до прийому першокласників, на яких розраховані впроваджені державою нововведення. Класні кімнати вже оснащені новими спеціалізованими меблями, роздатковими  та наочними матеріалами, облаштовані відповідні робочі зони тощо. Також особливо прискіпливо оглядалися харчоблоки  дошкільних та навчальних закладів, перевірялися усі вимоги щодо забезпечення безпечного перебування дітей у школах та дитячих садках.   Паралельно фахівцями надавалися практичні рекомендації у реалізації поставлених завдань.

Приємне враження залишили  заклади дошкільної освіти, які щороку якісно змінюються як естетично, так і технічно удосконалюються, аби сільській малечі було у будь-яку пору року зручно, тепло і затишно. Оновлюють в останні роки і заклади культури району: у попередні роки було якісно відремонтовано Старосільський та Малоолександрівський будинки культури, нинішнього року приємно вразили ремонті роботи у глядацькій залі Новодмитрівського осередку культури.

 

 

Корисні посилання