У Великоолександрівському районі тривають перевірки підготовки всіх об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019- 2020 років

15.08.2019 06:16:54
У Великоолександрівському районі тривають перевірки підготовки всіх об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019- 2020 років

Першим заступником голови районної державної адміністрації Б.Пигидою затверджено графік перевірок районною державною адміністрацією об’єктів соціально – культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

До робочої групи увійшли керівники провідних служб району. Відповідно до графіка, комісія має відвідати усі заклади галузей освіти, культури, медицини тощо, перевірити стан виконання делегованих повноважень органами місцевого самоврядування, налагодження інформаційно - роз’яснювальної роботи із соціально важливих для населення питань, дотримання вимог благоустрою та протипожежних заходів у пожежонебезпечний період та ін.

На разі члени комісії вже побували у більшості сільських, селищних рад. За словами заступника голови районної державної адміністрації О.Лавренко, найкращий рівень підготовки до нового навчального року та опалювального періоду, серед вже оглянутих закладів освіти, традиційно показали  Старосільська, Білокриницька, Давидовобрідська ЗОШ І-ІІІ ст, вразили новостворені кабінети - лінгвістичний  та захисту Вітчизни Малоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також з позитивного боку відзначено креативний та продуманий підхід у більшості шкіл в облаштуванні кабінетів початкової освіти НУШ.  

Серед закладів медицини, відзначено Давидовобрідську ЛА, яка попри те, що розташована у старому приміщенні, підтримується у належному стані. З року в рік покращуються умови в дошкільних закладах району, змінюються у кращий бік і сільські заклади культури.

Разом з тим, у членів комісії визначили ряд питань, над яким ще потрібно попрацювати. Зокрема це стосується стану харчоблоку Чкаловської ЗОШ, загальної підготовки Трифонівської ЗОШ, завершення ремонтів у окремих дитячих садках та ін.

Результати роботи комісії будуть винесені на розгляд засідання колегії районної державної адміністрації, яка відбудеться на базі однієї із шкіл району.

Корисні посилання