У Великоолександрівському районі відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

22.11.2019 12:06:56
У Великоолександрівському районі відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

З нагоди цієї дати учитальній залі Великоолександрівськоїцентральної районної бібліотеки зібралася учнівська молодьаби разом обговорити історичні події, які  були ініційовані саме студентством та активно підтримані широкими колами громадськості.21 листопада 2013 року перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом змінили не лише свідомість більшості українців, а й  вектор розвитку держави у цілому.

До учасників заходу звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Борис Пигида та заступник голови  районної державної адміністрації Олена Лавренко, якіпривітали присутніх зі святом та закликали   до згуртованості та єднання, а також пам’ятати про тих, завдяки кому сталися зміни у нашій країні, не забувати про наших захисників, які і нині роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має шанувати кожного, хто не шкодує своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та полеглих за незалежність та цілісність держави захисників.

Організатори заходу, працівники ЦРБ, підготували для молоді цікаву інтелектуально-патріотичну гру «Гідні бути українцями», під час якої учасники зустрічі вразили своєю обізнаністю із історичними фактами та подіями, які ще донедавна були сьогоденням. Також усі бажаючі долучилися до флешмобу «Що для мене є єдність і свобода?» та переглянули тематичну експозицію друкованих та періодичних видань«Живі голоси історії народу».

Цього дня заходи, присвячені Дню Гідності та свободи, відбулися у всіх закладах освіти  та культури району.

Корисні посилання