У Великоолександрівському районі відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

27.03.2018 12:17:52
У Великоолександрівському районі відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні  під головуванням голови районної державної адміністрації Ігоря Цвігуненка відбулося планове засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Світлана Гречана, заступники керівників району Олена Лавренко та В’ячеслав Литвин, керівники установ та організацій району, сільські, селищні голови, актив району. Розглядалися питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, про проект змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району на   2018 рік та ін.

Доповідаючи з першого питання, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Куделя озвучила суми збільшення доходної та видаткової частини районного бюджету за рахунок надходження іншої субвенції із бюджетів  нижчого рівня на загальну суму 2 752 461 гривні. Також було зазначено про збільшення видатків районного бюджету за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету, який склався станом на 01 січня 2018 року на рахунку районного бюджету на загальну на суму 3 864 264 гривні та озвучено розподіл спрямування коштів. 

Також збільшилися видатки районного бюджету за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Збільшилися видатки районного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Збільшилися видатки районного бюджету за рахунок залишку коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам  на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Крім того, членами колегії були розглянуті питання про організацію та проведення в районі у 2018 році щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів, про підсумки роботи з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району у 2017 році, про проект змін до районної програми індивідуального житлового будівництва на селі та погашення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012 – 2020 роки, про проект змін до Комплексної програми розвитку освіти Великоолександрівського району на 2016 – 2018 роки, про проект змін до районної цільової програми «Електронна охорона здоров`я» на 2017 – 2020 роки, про проект районної цільової  програми забезпечення осіб з трансплантованими органами імуносупресивними препаратами на 2018-2020 роки, проект  районної цільової програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2018- 2020 роки.

По всіх питаннях, винесених на розгляд колегії, прийняті рішення та видані відповідні розпорядження.

Корисні посилання