У Великоолександрівському районі вшанували пам'ять визволителів району  від фашистських загарбників

13.03.2018 06:48:42
У Великоолександрівському районі вшанували пам'ять визволителів району  від фашистських загарбників

12 березня 1944 року, після 933 днів фашистської окупації населені пункти Великоолександрівського району було звільнено від ворога.  У той весняний день у бою за визволення Великої Олександрівки смертю хоробрих загинули 49 бійців і офіцерів радянської армії. Втрати місцевого населення за роки ворожої окупації були набагато більшими.

З нагоди 74-ї річниці визволення району від фашистських загарбників та вшановуючи пам'ять полеглих визволителів, загиблих учасників  підпільного руху та мирного населення у роки Другої світової війни, 12 березня 2018 року у селищі Велика Олександрівка відбулася урочиста хода до скверу Слави  та церемонія покладання квітів до пам’ятника Воїну-визволителю.  У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко, заступник голови Олена Лавренко, заступник голови районної ради В’ячеслав Литвин, актив ради ветеранів району, трудові колективи, лідери громадських об’єднань, громадськість.

Керівники привітали земляків із знаковою датою в історії району, провівши паралель між тодішніми і сучасними захисниками своєї Вітчизни. Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих на фронтах Другої світової  війни та сучасних захисників, які, як і 74роки тому, поклали життя за свою державу. До підніжжя пам’ятника та гранітних стел були покладені полум’яні квіти

Корисні посилання