У вересні в Голій Пристані відкриється інноваційне підприємство «5 ELEMENT» з виробництва нанодобрив

03.07.2017 11:04:25
У вересні в Голій Пристані відкриється інноваційне підприємство «5 ELEMENT» з виробництва нанодобрив

У вересні, у рамках проведення Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», заплановане офіційне відкриття науково-виробничого підприємства «5 ELEMENT».

За словами генерального директора підприємства Володимира Білого, наразі завершується процес установки та налагодження устаткування в науково-виробничих лабораторіях та цехах.

Підприємство, яке у цьому році було побудовано у місті Гола Пристань, планує виробляти до 10 тонн мінеральних мікродобрив щороку та забезпечувати його реалізацію по всьому світові. На сьогодні  вже укладено домовленості про співпрацю з В’єтнамом, Брунеєм, Індонезією, Камбоджею,  Лаосом, Малайзією, Сінгапуром, М’янмою, Таїландом, Казахстаном, Алжиром, Єгиптом, Тунісом, Марокко, Литвою, Словаччиною, Чехією, продукція буде також реалізовуватися і в Україні.

Володимир Білий відзначив всебічне сприяння влади у відкритті підприємства, він подякував голові облдержадміністрації Андрію Гордєєву та представникам місцевої влади.

Довідка. ТОВ НВП «5 ELEMENT» спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних мінеральних мікродобрив. Унікальна розробка заступника Генерального Директора з наукової роботи, доктора хімічних наук, професора Георгія Голіка дозволила створити добрива, які є не токсичними,  мають високу швидкість проникнення в клітини рослин із високим коефіцієнтом засвоєння, підвищують на 20-50% врожайність, а також товарний вигляд і якість агропродукції, стимулюють розвиток потужної кореневої системи, а саме головне – відроджують якісний склад ґрунтів.Корисні посилання