У Верхньому Рогачику вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

30.08.2019 07:46:19
У Верхньому Рогачику вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» щорічно 29 серпня в Україні вшановуватиметься День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме тому, 29 серпня 2019 року в фойє районного будинку культури відбувся мітинг пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Коли розпочалися воєнні дії на Сході нашої країни, не оминуло і мешканців-патріотів Верхньорогачицького району, які пішли відстоювати свободу і незалежність рідної України. Багато хто з них повернувся додому, але більшість наших земляків і досі знаходяться у гарячій точці. Присутніми на заході були учасники АТО, мама померлого військовослужбовця Сергія Романова – Світлана Миколаївна.

На завершення заходу всі присутні пом’янули хвилиною мовчання загиблих Героїв, що загинули за свободу та незалежність нашої Держави.

Корисні посилання