У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили нагальні питання

04.11.2019 14:38:02
У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили  нагальні питання

 

 

Сьогодні, 04 листопада 2019 року, стартував новий робочий тиждень, який традиційно розпочався із оперативних та селекторної наради при очільнику області Юрію Гусєву.

Під час ранкової селекторної наради на обласному рівні вирішувалися питання щодо початку в області опалювального сезону 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження, щодо остаточного варіанту переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, що підлягають ремонту в 2020 році.

Крім того, підняті питання про стан будівництва лікарських амбулаторій в області; про стан виконання в області Указу Президента України від 09 липня 2019 року № 511/2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» та про виконання завдань щодо реорганізації структур місцевих державних адміністрацій.

По завершенню обласної наради голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, провела робочу нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками організацій і установ району на якій розглянули нагальні питання поточного тижня.

У цей день держслужбовці району також долучилися до хвилини мовчання у пам'ять померлої громадської діячки та радниці Херсонського міського голови Катерини Гандзюк.

 

Корисні посилання