У Верхньорогачицькій райдержадміністрації стартував новий робочий тиждень

11.11.2019 11:40:26
У Верхньорогачицькій райдержадміністрації стартував новий робочий тиждень

 

Сьогодні, 11 листопада 2019 року, Верхньорогачицька районна державна адміністрація долучилася до щотижневої селекторної наради під керівництвом очільника Херсонської області Юрія Гусєва.

Згідно порядку денного було розглянуто чимало актуальних питань розвитку та життєзабезпечення області. Одними із головних стали: про стан забезпечення житлом в області внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій; про початок в області опалювального сезону 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження; про забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів для здійснення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури; про план дій Херсонської обласної державної адміністрації з питань цифрової трансформації.

Крім того, цього дня до селекторної наради із районами області долучився і радник Прем’єр-міністра України Юрій Голик, який презентував Херсонщині ініціативу Президента України стосовно будівництва 100 шкіл, 100 дитячих садочків, 100 стадіонів.

Посадовець повідомив, що кошти на будівництво спрямовуватимуть з Державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток, субвенції Міністерства освіти і науки, а також з обласних та місцевих бюджетів. За підсумками розглянутого питання  Юрій Голик поставив завдання вже почати підготовку визначених проектів будівництва шкіл, дитсадочків та стадіонів області.

 

 

Корисні посилання