У Верхньорогачицькій райдержадміністрації відбулася міжвідомча нарада щодо захисту прав дітей

30.10.2019 14:11:51
У Верхньорогачицькій райдержадміністрації відбулася міжвідомча нарада щодо захисту прав дітей

Минулого тижня, а саме 24 жовтня служба у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді провели «круглий стіл» з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками району. На зустрічі також були присутні фахівці управління праці та соціального захисту населення, бюро безоплатної правової допомоги.

Запрошеним громадянам було роз’яснено про зміни в законодавстві у сфері охорони дитинства, у тому числі наголошено про захист житлових та майнових прав підопічних, про необхідність своєчасного подання документів для продовження виплати на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того, у ході зустрічі були розглянуті проблемні питання, які виникають в опікунів, піклувальників під час виконання покладених на них обов’язків, шляхи їх вирішення.

Наприкінці зустрічі, запрошені прослухали лекцію від практичного психолога районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді на тему «Суїцид в підлітковому віці», та отримали листівки з порадами як запобігти такому явищу.

Проведення подібних зустрічей дає змогу налагодити співпрацю у сфері захисту прав дитини на всіх рівнях.

Корисні посилання