У Верхньорогачицькій РДА черговий робочий тиждень традиційно розпочався з розширеної апаратної наради

29.07.2019 13:19:34
У Верхньорогачицькій РДА черговий робочий тиждень традиційно розпочався з розширеної апаратної наради

29 липня 2019 року, голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, провела засідання з керівниками структурних підрозділів адміністрації, організацій та установ Верхньорогачицького району.

Під час наради особливу увагу було приділено питанням з підготовки до опалювального періоду 2019/20 року та якісного початку нового 2019/20 начального року. Зокрема детально проаналізовано стан забезпечення закладів соціальної сфери району твердим паливом для опалення будівель, безперебійного проведення планових медичних оглядів школярів, а також питання з координації та контролю за використанням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, які спрямовуються на розвиток освітнього середовища.

Крім того, у межах наради було вирішено посилити заходи з профілактики, безпеки та притягнення до відповідальності осіб причетних до спалювання сухої трави, стерні та інших рослинних залишків.

Підбиваючи підсумки засідання, голова райдержадміністрації наголосила, що одним із провідних завдань району залишається надання якісних освітніх, медичних послуг та підвищення рівня безпеки громадян.

За результатами порушених питань у ході апаратної наради Наталія Тарасова надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ.

 

 

Корисні посилання