У Верхньорогачицькій РДА відбулося засідання районної призовної комісії

11.01.2020 07:48:02
У Верхньорогачицькій РДА відбулося  засідання районної призовної комісії

10 січня 2020 року, відбулося засідання районної призовної комісії, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Віталія Бикова.

На комісії обговорили питання щодо організації медичного огляду призовників, надання призовникам відстрочки чи звільнення призовників від призову на строкову військову службу, направлення до правоохоронних органів матеріалів на призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу та інші.

За наслідками роботи засідання та опрацювання справ призовників були прийняті відповідні рішення. Зокрема, всього по Верхньорогачицькому району 173 особи підлягали виклику на РПК із них: 43 юнаки – з’явились, 130 – не з’явились, 21 – визнані придатними до військової служби, 10 – призвано і відправлено у війська, 27 – надано відстрочку від призову, 15 – передано в запас, 8 – досягли 27-ми річного віку, 12 – не придатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час, 0 – притягнуті до кримінальної відповідальності.

 

Корисні посилання