У Верхньорогачицькому районі відбулася нарада стосовно несанкціонованої вирубки лісосмуг

30.10.2019 08:48:22
У Верхньорогачицькому районі відбулася нарада стосовно несанкціонованої вирубки лісосмуг

Сьогодні, 29 жовтня 2019 року, відбулася нарада щодо стану збереження лісових насаджень на території району та запобігання несанкціонованим вирубкам.

Нараду провели голова районної ради Геннадій Нестеренко та голова райдержадміністрації Наталія Тарасова за участю депутата обласної ради Михайла Романія, селищного та сільських голів району, депутатів районної ради, представників правоохоронних органів, Первомаївського лісництва ДП «Каховське лісове господарство» та інспектора з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області.

На нараді заслухані питання про роботу Первомаївського лісництва ДП «Каховське лісове господарство» щодо збереження лісових насаджень на території району та їх стан на поточний момент, про виявленні випадки несанкціонованих вирубок деревини на території району та результати їх розгляду, про інвентаризацію полезахисних лісових смуг на території селищної, сільських рад району.

За результатами проведеної роботи присутніми напрацьовані пропозиції щодо збереження лісових насаджень та полезахисних лісових смуг на території району. Зокрема напрацьовано механізм спільних дій для вирішення даних проблемних питань шляхом створення рейдових бригад при селищній та сільських радах, що діятимуть спільно з правоохоронними органами.

Корисні посилання