У Високопіллі Юрій Гусєв поспілкувався з місцевими жителями про нагальні питання

12.08.2019 18:36:28
У Високопіллі Юрій Гусєв поспілкувався з місцевими жителями про нагальні питання

12 серпня в рамках робочої поїздки по районам області голова облдержадміністрації Юрій Гусєв відвідав Високопільський район, де поспілкувався та почув запити місцевих жителів.

Сам візит очільника Херсонщини після призначення жителі районного центру назвали хорошою ознакою та користуючись нагодою озвучили найактуальніші питання.

Серед наболілих тем степовиків – дороги, як загального так і місцевого значення. Представники громади наголошують, що вирішення саме цього питання значно покращило б їхнє життя, дозволило швидше та безпечніше добиратися до потрібних населених пунктів.


Варто зазначити, що це питання порушується в кожному районі та ОТГ, в яких з подібними візитами побував Юрій Гусєв. Тому, реагуючи на нагальні потреби людей, голова облдержадміністрації ініціював нараду з питань розвитку дорожнього господарства в області, яка відбудеться сьогодні у Високопіллі за участю керівництва навколишніх районів.

Крім того, у ході спілкування місцеві жителі обговорили з очільником області питання щодо децентралізації та інших нагальних тем. Корисні посилання