У Високопільському районі пройшли урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

18.02.2019 14:19:18
У Високопільському районі пройшли урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого громада Високопільського району відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.

За традицією заходи розпочалися з урочистої ходи до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам Високопільщини, де відбулося покладання квітів за участі учасників бойових дій на території інших держав, представників районної та місцевої влади.

Делегація ветеранів завітала до кімнати бойової слави воїнів-інтернаціоналістів, де ознайомились з оновленими експозиціями, переглянули дитячі малюнки. Згодом воїни-інтернаціоналісти відвідала могили бойових побратимів, де було вшановано їх пам’ять покладанням вінків та хвилиною мовчання.

Після цього у приміщенні Високопільського центру культури і дозвілля продовжилась урочиста святкова програма.

Із вітальною промовою до присутніх воїнів-інтернаціоналістів звернулись голова районної державної адміністрації Сергій Старух, голова районної ради Сергій Овчарук, голова Високопільської района організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів). Сергій Старух подякував учасникам бойових дій на території інших держав за їхню честь, мужність і стійкість та зауважив: «Наші земляки, пройшовши випробування вогнем у «гарячих точках», з честю виконали свій військовий обов’язок, зберегли бойове братерство, стали гідним прикладом людської мужності, відданості, справедливості, проявили себе справжніми патріотами. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь». Очільник району побажав міцного здоров'я, витримки, впевненості у завтрашньому дні, добра, наснаги, безхмарного неба, миру та довгих років життя.

Закінчились урочистості святковим концертом, що зібрав повну залу людей. Насичена концертна програма була підготовлена силами працівників Центру культури та дозвілля, культурно-мистецькими колективами, аматорами сцени.

Корисні посилання