У Високопільському районі проведено зборову підготовку з військовозобов’язаними загону територіальної оборони

26.09.2017 05:43:16
У Високопільському районі проведено зборову підготовку з військовозобов’язаними загону територіальної оборони

23 вересня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Старуха проведено зборову підготовку з військовозобов’язаними загону територіальної оборони Високопільського району на території тимчасового полігону смт Архангельське Високопільського району. У підготовці та проведенні взяли участь майже 200 чоловік.

Під час занять військовозобов’язані відпрацьовували навички зі стрільби, надання медичної допомоги, навички з тактичної підготовки, дії підрозділу в обороні та наступі. Заняття провели досвідчені інструктори, зокрема ті, хто має досвід бойових дій у зоні АТО.

Поспілкуватися з бійцями приїхали заступник обласного військового комісару територіальної оборони Андрій Тимощук та директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Олексій Сулімов.

Звертаючись до присутніх Сергій Старух наголосив, що кожний чоловік повинен вміти користуватися зброєю та чим більше ми будемо готові у військовому плані, тим впевненіше буде завтрашній день.

Найкращим учасникам військово-навчальних зборів на території 241-го загальновійськового полігону ( м. Олешки) вручено грамоти голови районної державної адміністрації: капітану Руденку Геннадію Григоровичу, солдатам Костенку Сергію Анатолійовичу, Порожняку Олексію Миколайовичу, Ляпоті Євгену Владиславовичу, Семку Олександру Миколайовичу та Денисенку Сергію Миколайовичу  за вмілі та злагоджені дії під час зборів.

Наприкінці тренувань всіх учасників почастували кашею.

Корисні посилання