У Високопільській районній державній адміністрації проведено День сільського, селищного голови

27.10.2016 10:36:58
У Високопільській районній державній адміністрації  проведено День сільського, селищного голови

26 жовтня 2016 року першим заступником голови районної державної адміністрації Сергієм Старухом  проведено нараду – «День сільського, селищного голови».

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик, голова районної ради Сергій Овчарук, сільські, селищні голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району.

На розгляд сільських, селищних голів підготовлено 6 питань, а саме: про роботу органів місцевого самоврядування щодо виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»; про відумерлість спадщини; про перегляд діючих договорів оренди земельних ділянок в межах населеного пункту у відповідності до вимог  Податкового Кодексу України; про  спрощений порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг; про створення місцевої пожежної охорони в смт Архангельське; про організацію роботи щодо складання місцевих  бюджетів на 2017 рік та прогнозні макропоказники на 2018-2019 роки та інші.

Під час наради  сільськими, селищними головами поінформовано про проведену роботу з виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та їх подальші дії в цьому напрямку.

Звертаючись до сільських, селищних голів,  Сергій Старух  зазначив що питання, які винесено на розгляд є актульними та потребують вирішення, тому необхідно провести відповідну робота та вжити  дієвих заходів з  їх виконання.

З висловлених критичних зауважень та пропозицій, що озвучили під час наради,  сільським, селищним головам  надано відповідні  рекомендації.

Корисні посилання