У Високопільському районі проведено зборову підготовку з військовозобов’язаними загонів територіальної оборони

15.11.2016 10:20:08
У Високопільському районі проведено зборову підготовку з військовозобов’язаними загонів територіальної оборони

12 листопада 2016 року проведено зборову підготовку з військовозобов’язаними загонів територіальної оборони Великоолександрівського, Нововоронцовського та Високопільського районів на території тимчасового полігону смт Архангельське Високопільського району. У підготовці взяли участь понад 800 чоловік.

Під час занять військовозобовязані відпрацьовували навички зі стрільби, метання гранати, надання медичної допомоги,  навички мінно-підривної справи й тактичної підготовки (дії підрозділу в обороні та наступі).
Заняття провели досвідчені інструктори, зокрема ті, хто має досвід бойових дій у зоні АТО.

Проконтролювати та поспілкуватися з бійцями приїхав голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
Звертаючись до присутніх, він наголосив, що кожний чоловік повинен вміти користуватися зброєю та чим більше ми будемо готові у військовому плані, тим впевненіше буде завтрашній день.
«Сьогоднішнє навчання є завершенням зборової підготовки загонів територіальної оборони  в Херсонській області», зауважив голова обласної державної адміністрації. Найкращим учасникам занять Херсонським обласним військовим комісаріатом оголошено подяки за вмілі та злагоджені дії під час заключного етапу навчань.

Наприкінці тренувань всіх учасників почастували кашею.

Корисні посилання