У вулиць Каховки з'явилися нові назви

24.02.2016 09:03:39
У вулиць Каховки з'явилися нові назви

19 лютого 2016 року відбулося останнє засідання комісії по підготовці проекту розпорядження міського голови щодо перейменування вулиць, провулків та площ перед тим, як міський голова Андрій Дяченко прийняв остаточне рішення та закріпив його своїм розпорядженням від 19.02.2016 № 39-р.

Каховчанам  потрібно було зробити це не лише відповідно до пункту 6 статті 7 Закону України про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні, а й враховуючи обов’язок як членів громади.

Безперечно, процес перейменувань є досить складним (навіть, не лише матеріально, а й ментально), адже люди звикли до старих назв. Проте виконання Закону України не є і не може бути бажанням чи небажанням місцевої влади, це – необхідність. Більшість каховчан розуміє важливість цього процесу.

Громадське обговорення тривало з вересня місяця, то ж, взявши до уваги його результати, міський голова затвердив назви, які громаді більш до душі та які відображають процес історичного розвитку міста.

Корисні посилання