У Залізному Порту стартував всеукраїнський турнір з баскетболу пам’яті олімпійського чемпіона Валерія Гоборова

05.09.2017 06:11:40

03 вересня 2017 року в смт Залізний Порт Голопристанського району на базі спортивно-оздоровчого табору «Калін-Ка» розпочався всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків пам’яті олімпійського чемпіона Валерія Гоборова.

У змаганнях, які триватимуть до 08 вересня 2017 року беруть участь                 7 команд юнаків 2005-2007 років народження з міст Полтави, Чернігова, Одеси, Миколаєва, Дніпра та Херсона.

На урочистій церемонії відкриття турніру його учасників привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Юрій Семченко.

Валерій Гоборов розпочав займатися баскетболом у Херсонській середній школі № 32. Потім продовжив заняття у спеціалізованому спортивному класі середньої школи № 52, де тренувався під керівництвом тренера Марка Конрада. В подальшому для удосконалення спортивної майстерності Валерій вступив до Київського спортивного інтернату, який закінчив у 1984 році. Професійну баскетбольну кар’єру розпочав в команді СКА (м.Київ). З 1985 року виступав у ЦСКА (м.Москва).

Валерій Гоборов був одним з кращих центрових радянського баскетболу кінця 80 – х років. У складі збірної команди Радянського Союзу в 1988 році виборов звання чемпіона XXІV Олімпійських ігор. За видатні спортивні досягнення Валерія Гоборова нагороджено орденом «Знак Пошани».

Корисні посилання