У Зміївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відкрито меморіальну дошку Ігорю Дебріну

31.05.2016 08:48:08
У Зміївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відкрито меморіальну дошку Ігорю Дебріну

Сьогодні у Зміївській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки Ігорю Дебріну, учню цієї школи,  який у квітні 2015 року був призваний на строкову службу, але 31 серпня 2015 року загинув від уламкового  поранення, отриманого під час сутички,  яка сталася  під Верховною Радою України.

Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва району, Павла Гавриша, заступника директора Департаменту – начальника управління внутрішньополітичної діяльності обласної державної адміністрації, Олега Баркаренко, волонтера, голови благодійного фонду “Українські серця”, заступника військового комісара, учнів шкіл села та односельців.

Загиблий військовослужбовець проходив строкову службу у військовій частині №3027 НГУ.

Максим Приходько, голова районної державної адміністрації звернувся до присутніх зі словами: “Сьогодні ми засвідчуємо, що пам’ять про нашого героя Ігоря Дебріна  житиме вічно у наших серцях. Вона буде  нагадуванням усім нам про те, яку ціну заплачено за голубе небо над нашими головами, та як усім нам треба любити нашу Україну.”

Павло Гавриш, заступник директора Департаменту – начальник управління внутрішньополітичної діяльності обласної державної адміністрації у своєму зверненні до присутніх наголосив, що світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

До родини та односельців загиблого строковика зі  словами подяки за сина та справжнього воїна звернувся Олег Баркаренко, волонтер, голова благодійного фонду “Українські серця”.

Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Бериславщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Довідка: Меморіальну дошку встановлено за сприяння благодійного фонду “Українські серця” та  Херсонської громадської  організації “Оберіг” .

Корисні посилання