Учасник вокального гуртка Великолепетиського району став півфіналістом фестивалю «Таврійська хвиля»

20.08.2013 00:57:00

Учасник вокального гуртка Великолепетиського селищного Будинку культури Кисельов Євген став учасником півфіналу та гала-концерту фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля» в м.Скадовську

Учасник вокального гуртка Великолепетиського селищного Будинку культури Кисельов Євген (керівник Ольга Фисак) став учасником півфіналу та гала-концерту фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля» в м.Скадовську. За яскравий самобутній виступ його нагороджено мобільним телефоном, який особисто вручив перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко.
На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» у м.Берислав відбувся фестиваль дитячої творчості «Таврійська хвиля», в якому взяли участь дитячі творчі колективи, ансамблі, групи, виконавці та солісти віком від 5 до 18 років з усіх районів і міст Херсонської області. Великолепетиський район представляли творчі колективи Князегригорівського сільського будинку культури та солісти Великолепетиського селищного Будинку культури. 

Корисні посилання