Навчальні заклади Каланчацького району готові до опалювального сезону на 100%

20.08.2013 16:40:00

Станом на 19 серпня поточного року стовідсоткову готовність до опалювального сезону з актами готовності до роботи в опалювальний період мають загальноосвітні та дошкільні заклади району, амбулаторії та ФАПи, заклади культури

Станом на 19 серпня поточного року стовідсоткову готовність до опалювального сезону з актами готовності до роботи в опалювальний період мають загальноосвітні та дошкільні заклади району, амбулаторії та ФАПи, заклади культури, які знаходяться в підпорядкуванні відділу культури і туризму районної державної адміністрації. Стан готовності об’єктів до опалювального сезону в розрізі кожного об’єкту було проаналізовано 19 серпня 2013 року на робочій нараді.  
Нарада щодо підготовки закладів соціально-культурної сфери до опалювального сезону 2013-2014 років відбулась під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ганни Загорулько. На заході були присутні головний лікар Каланчацької центральної районної лікарні Ігор Жар, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ірина Лапенко, в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Марина Масюкова. Робота щодо підготовки та прийняття сільських, селищних будинків культури завершиться до 21 серпня поточного року.

Корисні посилання