Учні Білозерського району розконсервували спортивні майданчики

11.04.2013 17:50:00

У Білозерському районі учнівська молодь та викладачі з 28 шкіл провели косметичний ремонт та розконсервували спортивні майданчики після зимового сезону

У Білозерському районі учнівська молодь та викладачі з 28 шкіл провели косметичний ремонт та розконсервували спортивні майданчики після зимового сезону. Захід проведений в рамках підготовки до нового весняно-літнього спортивного сезону, до якого було залучено 2793 чоловік. 
 
Крім того, в районі на території Музиківської загальноосвітньої школи побудований фундамент під новий спортивний майданчик. На даний час вишукуються можливості для завершення будівництва зазначеної споруди. У с. Станіслав, за участі громадськості, відновлено і зміцнюється база сільського спортивного комплексу, на базі якого до занять фізичної культури та спортом активно залучена й учнівська молодь. 
Відновлюється спортивний комплекс у с. Чорнобаївка, де будуть організовуватися заняття з різних масових видів спорту. На базі Посад-Покровського будинку культури задіяний спортивний зал для занять спортом, проведення турнірів серед шкільних баскетбольних команд. Сільські футбольні поля на даний час упорядковуються та готуються до спортивного сезону 2013 року. Всього на території району діє 147 спортивних майданчиків.

Корисні посилання