Учні Нової Каховки взяли участь у науково–практичному семінарі «Світова велич Шевченка»

27.02.2014 16:15:00

В урочисто прикрашеній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 лунали слова українського письменника Богдана Лепкого. Саме ними розпочалося загальношкільне шевченківське свято «Уклін тобі, Тарасе!», присвячене 200-річному ювілею Великого Кобзаря

В урочисто прикрашеній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 лунали слова українського письменника Богдана Лепкого. Саме ними розпочалося загальношкільне шевченківське свято «Уклін тобі, Тарасе!», присвячене 200-річному ювілею Великого Кобзаря, генія народу, славного сина України – Тарасові Григоровичу Шевченку.  
Зі сцени учні, учителі й гості говорили про Т.Г.Шевченка не тільки як про основоположника нової української літературної мови, поета, прозаїка, драматурга, художника, а в першу чергу як про людину, серце якої увібрало, здається, весь народний біль, усю любов до життя і прагнення до волі. 
Святу передувала низка заходів, присвячених цій славетній даті: науково–практичний семінар «Світова велич Шевченка» для учнів 10 класу, конкурс ілюстрацій до творів «Кобзаря»,  конкурс читців поезій Т.Шевченка і віршів про нього, літературні вікторини для учнів 1-11 класів. У цей день відбулося нагородження переможців загальношкільних заходів. У залі лунали невмирущі шевченкові твори, виконувалися пісні на слова поета.

Корисні посилання