«Україна -це Європа»

19.05.2016 13:52:53
«Україна -це Європа»

З метою залучення молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, популяризації європейської та української культурної спадщини та з нагоди  Дня Європи в смт Високопіллі19 травня проведено районну молодіжну акцію «Україна – це Європа».

Захід розпочався проведенням флеш-мобуучнями комунального закладу «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Високопільської спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Херсонської обласної ради, яким підтримали європейський вибір нашої держави.

Працівниками культури та обдарованою молоддю центру дитячої та юнацької творчості проведено святковий культурно-мистецький захід, під час якого своїми виступами учасники пропагувала європейські цінності та традиції.

Під час заходу заступником голови районної державної адміністрації Надією Пурикта військовим комісаром Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату Олександром Непомящим31учаснику антитерористичної операціївручено нагрудні знаки «Учасник АТО» та медалі «Захиснику Вітчизни».

Заступник голови районної державної адміністрації в своєму виступі подякувала військовослужбовцям за їх героїзм, самовідданість, вірне служіння народу України та зазначила, що День Європи є для нас святом миру і єднання.

Корисні посилання