Україна гідна свободи: у Херсоні відзначили річницю доленосних подій

21.11.2019 17:15:46
Україна гідна свободи: у Херсоні відзначили річницю доленосних подій

21 листопада 2013 року, всього за тиждень до запланованого підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, голова діючого на той час Кабінету Міністрів Микола Азаров оголосив, що підписання не буде. У той же день київські студенти, молодь, виступаючи проти незаконних рішень влади, вийшли на майдан Незалежності, щоб відстояти своє право на вільний європейський розвиток. Згодом до них приєдналися небайдужі українці у Львові, Хмельницькому, Запоріжжі, Луцьку, Ужгороді, Харкові…

Херсонці з'явилися на Євромайдані з перших днів Революції Гідності, а також облаштували херсонський Майдан. І сьогодні, через 6 років після тих подій, жителі міста, представники міської та обласної влади, громадських організацій, учасники Революції Гідності, учасники бойових дій зібралися разом на площі Свободи.

Учасники мітингу згадали доленосні події в Україні, а також віддали шану патріотизму й мужності громадян, які у 2013 році стали на захист свого європейського вибору.

До присутніх звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій: «Сьогодні ми всі спільно, об’єднавши зусилля, повинні працювати і жити так, щоб бути достойними наших братів та сестер, які віддали своє життя за свободу, незалежність, щоб зберегти славну історію української нації, щоб зробити нашу державу європейською, щасливою і заможною».

Херсонці вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих синів України, які загинули у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави, та поклали квіти до світлин полеглих Героїв України.


Корисні посилання