Українсько-чеський бізнес-форум

04.03.2020 09:20:30
Українсько-чеський бізнес-форум

Торгово-промислова палата України  інформує, шо 11 березня 2020 р. в рамках проведення  IX засідання Українсько-чеської Міжурядової комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва в ТПП України відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум.  

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України спільно із Союзом промисловості та транспорту Чеської Республіки та Палатою Чеської Республіки з економічних зв'язків з країнами СНД за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні та Посольства України у Чеській Республіці.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою, представники державних установ та органів влади.

На даний час Чехія е високорозвиненою та успішною європейського країною з динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських та світових, ринках, Україна входить до 20 найбільших торговельних партнерів Чехії і займає у цьому рейтингу четверте місце серед країн, що не входять до ЄС.

До пріоритетних напрямків українсько-чеського ділового співробітництва традиційно належать: промисловість, конвенціональна та альтернативна, енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

Робочі мови заходу - українська, чеська та англійська, переклад забезпечується.

Дата проведення: 11 березня 2020 р. (середа), 10.00. (час може уточнюватись)

Місце проведення: ТПП України, зала «Колізей» - (Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Програма програма заходу буде оголошена  та викладена на сайті ТПП України.

Для представників системи ТПП України та державних установ участь безкоштовна. Реєстрація та оплата участі - через сайт ТППУкраїни (https://www.ucci.org.ua/events/foriims-and-conferences/ykrayMtor.cheskii-biznes-forum-2).

 Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07,  461 98 08.

 

 

Корисні посилання