Уміння проводити життя – це насамперед уміння не вкорочувати його

20.11.2017 07:08:12

Мода на паління на Заході пройшла років з двадцять тому. Але в нашій країні досягла піку своєї популярності. Всі ці речі не додають оптимізму. Адже паління, його розповсюдження це катастрофа, як соціальна, так і екологічна.

16 листопада 2017 року Генічеським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено вуличну акцію присвячену Міжнародному Дню відмови від паління. День відмови від паління, що відзначається щорічно в третій четвер листопада, був встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

Мета акції:сприяння зниженню поширення тютюнової залежності, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я. Спеціалісти центру залучали всіх прохожих до акції, пропонуючи курцям обміняти цигарки на цукерки та розповсюджували листівки з інформацією про паління та з закликом до здорового способу життя. На подив у цьому році цигарок було «вилучено» менше ніж у минулому році. Всім добре відомо, що куріння — це шкідлива звичка. Та це знання не заважає курити людям всіх вікових категорій та соціальних верств. Шкода від куріння не тільки в тому, що погіршується здоров’я курця, але й тих, хто його оточує — курців пасивних.

Як би не було, але акція пройшла, 53 цигарки буде утилізовано та й листівки, сподіваємось, принесуть користь для суспільства.

Дихайте вільно та будьте здорові!

Корисні посилання