Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району відзначили професійне свято

03.11.2016 15:18:34
Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району відзначили професійне свято

Питання соціального захисту населення є одними з найважливіших та найактуальніших, особливо враховуючи зміни, які відбуваються в державі.

Щоденно посадові особи, на яких покладено функції реалізації соціальної політики держави на місцях, нараховують та призначають субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, пільги, виплати сім’ям з дітьми, багатодітним родинам, матерям-одиначкам, ветеранам війни, інвалідам, переймаються влаштуванням до лікарень та державних інтернатних закладів одиноких непрацездатних громадян, безхатченків тощо. До органів соціального захисту населення громадяни звертаються за консультаціями, допомогою та підтримкою. Робота в сфері соціального захисту потребує професіоналізму, досконалого знання законодавчої бази, що постійно змінюється, уважності, сумлінного виконання обов’язків, а ще витримки та терпіння вислухати кожного і допомогти у складній ситуації.

Напередодні професійного свята колектив управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради привітали голова районної ради Владислав Кондратов разом із своїми заступниками.  Слова вдячності за важливу справу, за професійну порядність, забезпечення реалізації соціального захисту та підтримку мешканців району були адресовані кожному працівнику управління: тим, хто працює більше 20 років, і тим, хто обрав цю професію нещодавна.

Сьогодні на виконання повноважень держави в сфері соціального захисту в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпровського району працює 46 посадових осіб. У порівнянні з минулими роками об’єми роботи значно зросли, враховуючи зростання тарифів та збільшення у десять разів кількості сімей, які звернулися за призначенням субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, появу нових категорій людей, які потребують соціальної підтримки: внутрішніх переселенців, воїнів, інвалідів, сімей загиблих у зоні АТО…

Попри наявні труднощі, спеціалісти управління праці та соціального захисту населення щодня виконують свої посадові обов’язки та покладені на них державою функції. Враховуючи вимоги часу, з метою покращення обслуговування громадян щодо надання адміністративних послуг, в сфері соціального захисту Дніпровського району впроваджуються електронні сервіси та інші послуги, перелік яких буде збільшуватися.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери України кращі посадові особи управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради були відзначені грамотами та подяками голови районної у місті ради Владислава Кондратова.

Корисні посилання