Урочиста мить нагородження учасників АТО та волонтерів

17.03.2016 16:33:35
Урочиста мить нагородження учасників АТО та волонтерів

Сьогодні, 17 березні в кабінеті голови районної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження медалями, грамотами військовослужбовців, учасників бойових дій в зоні АТО та нагрудними знаками і листами подяками волонтерів.

На церемонії були присутні керівники району- голова райдержадміністрації Салтиков Валерій Миколайович, голова районної ради Тертична Тетяна Станіславівна,  заступник голови райдержадміністрації Вакулич Ольга Леонідівна, військовий комісар ОМВК, підполковник Великорецький Ігор Вікторович, голова Всеукраїнської Громадської Спілки «Кордон» в м.Каховка та Каховському районі Назарук Олександр Іванович, представники преси.

Військовий комісар ОМВК, підполковник, Великорецький Ігор Вікторович та голова районної державної адміністрації Салтиков Валерій Миколайович щиро подякували колишнім військовослужбовцям за проявлений героїзм, сумлінне виконання службових обов’язків, привітали Героїв та вручили їм державні нагороди.

Указом Президента України за особисту мужність та героїзм, проявлений під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України медаллю «Захисник Вітчизни» нагороджено Осадкука Віктора Вікторовича та Сябрука Петра Івановича, медаллю «За військову службу» нагороджено Сябрука Петро Іванович.

За ініціативи Всеукраїнської Громадської Спілки «Кордон» ветеранів війни в Афганістані нагрудними знаками «Волонтер», почесною граматою та листом подяки були нагороджені волонтери та учасники бойових дій.

Голова Всеукраїнської Громадської Спілки «Кордон» Назарук Олександр Іванович висловив слова вдячності за вірність народу України, військової присяги, патріотизм, відвагу, високий професіоналізм, проявлений в зоні АТО, де не шкодуючи власного здоров’я та життя, захищав єдність, незалежність Соборної України та разом із головою районної ради Тертичною Тетяною Станіславівною вручив почесні грамоти учасникам АТО старшині ЗСУ Сябруку Петру Івановичу та солдату ЗСУ Осадчуку Віктору Вікторовичу.

Окремо слова великої вдячності прозвучали волонтерам за їх милосердя та найкращі людські якості. Саме волонтерський рух надає посильну допомогу та підтримку Збройних Сил України, добровільних батальйонів. За активну громадську позицію, благодійність лист подяки від ВГО «Кордон» отримав керуючий дільницею ТОВ «Натюр-Агро» Ракушняк Василь Васильович.

Хвилюючою миттю стало нагородження нагрудними знаками «Волонтер» Ліфінцевої Ірини Константинівни та Назарук Лідії Борисівни.

Голова райдержадміністрації Валерій Миколайович під час зустрічі акцентував увагу присутніх на важливості волонтерського руху на Каховщині, активній роботі центру допомоги учасникам антитерористичної операції, керівником якої є Назарук Олександр Іванович та зі свого боку запевнив у підтримці ініціатив направлених на покращення співпраці Центру із установами і службами, що надають соціальні послуги, пільги , допомоги учасникам АТО та всіляку підтримку з боку районної влади.

Корисні посилання