Урочисте відкриття спортивного майданчика у Нижніх Сірогозах

22.05.2018 13:22:57
Урочисте відкриття спортивного майданчика у Нижніх Сірогозах

19 травня в селищі Нижні Сірогози на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Проект реалізовано шляхом співфінансування з державного,  районного та селищного  бюджетів.

З нагоди такого спортивного дійства біля Нижньосірогозької загальноосвітньої школи зібралось багато жителів громади, учнівської та юнацької спільноти і, звісно, чимало почесних гостей.

Привітати учнів з визначною подією в житті школи та району завітали: голова Херсонської обласної державної адміністрації, голова обласної федерації футболу Гордєєв Андрій Анатолійович, народний депутат України Хлань Сергій Володимирович, виконавчий директор обласної федерації футболу Кручер Олексій Станіславович, голова Нижньосірогозької районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович та його заступники, голова районної ради Яців Іван Григорович, селищний голова Грушко Олександр Федорович, депутат обласної ради Гомон Геннадій Іванович, голова районної федерації футболу  Сердюк Юрій Олександрович, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Стадніченко Леонід Дмитрович та директор Комунального закладу «Нижньосірогозька районна дитячо-юнацька спортивна школа» Гладун Ігор Вікторович. Вони сказали багато теплих слів.

Голова обласної державної адміністрації та голова обласної федерації футболу Гордєєв Андрій Анатолійович у своєму виступі зазначив, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для селища. Адже молодь Сірогозщини бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

І на додачу, вже за традицією, очільник області подарував капітанам футбольних команд футбольні м’ячі, які юні футболісти приймали з вдячними вигуками та палаючими від радощів очима.

З цікавістю присутні на заході також слухали виступ народного депутата України Хланя Сергія Володимировича.

Голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович привітав всіх зі святом та подякував голові обласної державної адміністрації Гордєєву Андрію Анатолійовичу, народному депутату України Хланю Сергію Володимировичу за допомогу в будівництві цього майданчика, завдяки чому, в спортивному житті району відбуваються позитивні зміни.

Директор школи Клочко Ольга Анатоліївна також подякувала всім, причетним до даної події, хто надав суттєву допомогу у будівництві спортивного майданчика та зауважила, що відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу школи та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут принесуть задоволення, а спортивне життя школи буде більш різноманітним.

Право перерізати символічну стрічку було надано голові Херсонської обласної державної адміністрації, голові Херсонської обласної федерації футболу Гордєєву Андрію Анатолійовичу. Тож Андрій Анатолійович, разом з юним футболістом Коробковим Сашком, на знак відкриття футбольного майданчика, перерізав стрічку та провів перший удар по м’ячу у ворота. Почесні гості з радістю приєдналися до нього.

Майданчик відкрито!!!

Діти з радістю на новому майданчику влаштували флешмоб.

Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Свято вдалося! Огрядна школа, прикрашена Державними прапорами України, усміхнені, святково вбрані діти, які ділилися з усіма своїм позитивом, заворожували погляд.

Корисні посилання