Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

06.05.2016 13:24:45
Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в районному будинку культури ім.Фрунзе відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2016 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Відкриваючи захід військовий комісар Каховського об’єднаного військового комісаріату Велікорецький Ігор Вікторович, звертаючись до присутніх зазначив, що цієї весни до захисту Батьківщини приєднається 40 найкращих синів Каховщини. Загалом на даний час строкову  службу проходять 132 каховчанина, близько 100 чоловік проходять військову службу за контрактом, та з честю виконують свій військовий обов’язок та наголосив, що у зв’язку із жорстким відбором юнаків до служби в армії сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників нашого міста та району, які будуть надійною заміною наших прославлених дідів і прадідів. Звертаючись до батьків майбутніх солдат Ігор Вікторович рекомендував частіше писати своїм дітям, бо батьківське слово має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.

Із напутніми словами комісар звернувся до призовників зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану .

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков та міський голова Андрій Дяченко,  які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

У своїх виступах керівники зазначали, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. А ще побажали, щоб той час, який хлопці там проведуть, не пройшов для них марно, щоб вони збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями.

У ході церемонії новобранцям керівники району та міста вручили подарунки.

До молодого поповнення українського війська з побажаннями дружби і легкої служби звернулися люди, які не на словах знають, що таке виконувати свій військовий обов’язок. -голова районного товариства воїнів-інтернаціоналістів Мєшков Костянтин Анатолійович та голова Всеукраїнської громадської спілки «Кордон» м. Каховка Назарук Олександр Іванович.

Це перше найважче випробування в житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги», – зазначили воїни-афганці.

Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя Благочинний Отець Миколай, який окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував натільний хрестик, символ оберегу.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, які подарували присутнім чудові пісні.

На згадку про цю хвилюючу мить зроблено колективне фото.

Корисні посилання