Урочисто відкрито нову сучасну їдальню для студентів та викладачів Херсонського державного університету

01.07.2016 15:46:12
Урочисто відкрито нову сучасну їдальню для студентів та викладачів Херсонського державного університету

Привітати студентів та педагогічний колектив ХДУ із відкриттям сучасної їдальні – кафе-піцерії «Універ» прийшли голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Андрій Путілов, народні депутати України Олександр Співаковський та Сергій Хлань та Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

У своєму вітальному слові голова ОДА Андрій Гордєєв зазначив, що побудова сучасної їдальні для студентів ХДУ була одним із нагальних питань та завдяки командній роботі сьогодні ми отримали позитивний результат: «Ще у грудні 2014 року студенти ХДУ під час зустрічі з народними депутатами України звернулися з проханням відкрити їм їдальню в університеті. А вже у червні 2015 року спільно з іншими колегами-депутатами та при підтримці Андрія Путілова було досягнуто затвердження постанови Кабінету Міністрів України про надання коштів на реконструкцію їдальні ХДУ. У грудні 2015 року тут почалися ремонтні роботи, а сьогодні студенти вперше завітали в нову сучасну їдальню університету. Ми наполегливо йдемо до намічених цілей і не зупиняємося на досягнутому.

IMG_4713

Сьогодні ми відкрили їдальню ХДУ, вчора запустили зрошувальну систему в Білозерському районі, завтра починаємо капітальний ремонт доріг. Шодня ми реалізуємо нові справи».

 

Із словами вдячності до народних депутатів України, керівників області звернувся ректор Херсонського державного університету Василь Стратонов. Він зазначив, що завдяки зусиллям влади всіх рівнів, було отримано кошти на сучасне будівництво їдальні.

За українською традицією гостей  зустрічали хлібом-сіллю. На честь відкриття їдальні студенти підготували яскраві творчі номери.

!!DSC_0034

Гості мали змогу відвідати кафе-піцерію «Універ», скуштувати страви, оцінити комфортну залу для відпочинку.

!DSC_0239

Наприкінці свята, до Андрія Гордєєва та народних депутатів України звернулися студенти університету із словами подяки за здійснення студентської мрії – сучасного кафе-піцерії, де вони зможуть відпочити від навчання та звичайно ж поїсти, подякували за  підтримку ініціатив студентства і сприяння розвитку і вдосконаленню навчально-виховного процесу ХДУ.

Корисні посилання