Урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України

25.01.2019 15:38:14
Урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України

22 січня 2019 року, в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, заступник голови райдержадміністрації Олена Антюшина, керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Галига, голова районної ради Віталій Соловйов, Голопристанський міський голова Олександр Бабич, голови об’єднаних територіальних громад, голови сільських рад, працівники комунальних закладів районної ради, установ та організацій району.

З привітальним словом до присутніх звернулась голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко та зазначила, що День Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації. Лише в єдності дій та соборності душ можливо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Привітала всіх присутніх та побажала міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, успіхів та нових досягнень на благо Голопристанщини та України. А також, миру в кожну оселю, в кожну родину та на усій Україні!

Після привітального слова, за дорученням голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та з нагоди Дня Соборності України, голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко вручила грамоту голови Херсонської обласної державної адміністрації головному лікарю Комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Владиславу Житнюку за багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну громадянську позицію; Бехтерському сільському голові Михайлу Бураку, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку громади.

Грамотами голови Голопристанської районної державної адміністрації, з виплатою матеріального заохочення, були нагороджені: депутат Голопристанської районної ради сьомого скликання, Карпенко Андрій Романович, за активну життєву позицію, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Голопристанщини; прийомний батько, Велідчук Микола Миколайович, за зразкове виховання дітей у сім’ї, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, виявлення турботи, піклування, високу відповідальність; головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації Семченко Михайло Григорович за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі.

Також, за активну життєву позицію, високу професійну майстерність, цілеспрямованість, багаторічну плідну творчу працю, популяризацію української народної пісні, вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва Новозбур’ївської громади був нагороджений колектив аматорського народного ансамблю народної пісні "Збур’ївчанка" сільського Будинку культури Новозбур’ївської сільської ради (художній керівник Єфімова Валентина Василівна).

Під час урочистостей присутніх привітали голова районної ради Віталій Соловйов та міський голова Олександр Бабич, вручили Почесні грамоти, подяки та цінні подарунки.

З чудовими піснями виступили колектив аматорського народного ансамблю народної пісні "Збур’ївчанка" сільського Будинку культури Новозбур’ївської сільської ради та молоді таланти Голопристанщини.

Після офіційної частини заходу, на честь Дня Соборності України, Голопристанці традиційно поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченко, пам’ятних знаків «Загиблим за волю та незалежність України» та Героям Небесної Сотні.

Корисні посилання