Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

21.06.2016 14:58:40
Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

17 червня поточного року в актовій залі Каланчацької центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З привітанням до учасників зібрання звернулися голова Каланчацької районної державної адміністрації Ганна Загорулько, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Шендрик.

У своєму виступі очільниця району зазначила, що здоров’я нації, здоров’я кожного громадянина – це найбільший скарб держави, це найцінніше, що є у кожної окремої людини. «Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру та надію в людських душах», – підкреслила Г.Загорулько.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок в охорону здоров’я населення району та з нагоди відзначення професійного свята Дня медичного працівника, кращим працівникам галузі Ганна Загорулько вручила грамоти.

Відзнаки отримали: Свищ Олександр Васильович, водій санітарного автомобіля Каланчацької ЦРЛ; колектив інфекційного відділення Каланчацької центральної районної лікарні; Мосін Леонід Петрович, завідувач Червоночабанської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; Бойко Тетяна Іванівна, сестра медична загальної практики сімейної медицини Каланчацької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Корисні посилання