Урочистості з нагоди Дня водного господарства

06.06.2016 14:23:04
Урочистості з нагоди Дня водного господарства

Відповідно до Указу Президента України, щорічно у першу неділю червня відзначають своє професійне свято працівники водного господарства.

Цьогоріч, урочистості з нагоди професійного свята у Каланчацькому управлінні водного господарства (далі – КУВГ) відбулися 02 червня.

Діяльність працівників КУВГ націлена на забезпечення потреб населення та галузей економіки району у водних ресурсах, їх раціональне використання, забезпечення надійної експлуатації та працездатності водогосподарських меліоративних систем.

голова рда (1)

Голова районної державної адміністрації Ганна Загорулько подякувала за нелегку повсякденну працю, розуміння свого обов’язку, як всьому колективу галузі, так і кожному працівникові зокрема. «Завдяки спільній злагодженій роботі ми зможемо і в подальшому вирішувати важливі завдання соціально-економічного розвитку району», – наголосила очільниця району.

За сумлінну працю, значний внесок в розвиток меліорації та водного господарства, з нагоди святкування професійного свята Дня працівників водного господарства кращим працівникам галузі Г.Загорулько вручила грамоти районної державної адміністрації. Відзнаки отримали: Наталя Едуардівна Копаненко, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності; Олексій Миколайович Руденко, машиніст насосних установок п’ятого розряду Олександрівської експлуатаційної дільниці; Ілля Володимирович Гаран, оглядач гідротехнічних об’єктів Каланчацької експлуатаційної дільниці.

Корисні посилання