Усі жителі Великоолександрівського району, які постраждали від буревію, отримають необхідну їм допомогу

28.09.2020 11:12:24
Усі жителі Великоолександрівського району, які постраждали від буревію, отримають необхідну їм допомогу

На цьому сьогодні під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій, ОТГ та міст обласного значення наголосив очільник області Юрій Гусєв.  
«Ситуація у Великоолександрівському районі потребує злагодженої роботи обласної та місцевої влади. Сьогодні ми відпрацюємо чіткий план ліквідації наслідків негоди, аби надати необхідну допомогу жителям району», - повідомив голова облдержадміністрації.


Також для якнайшвидшого подолання наслідків, спричинених буревієм, в області створено спеціальний штаб, який очолить заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. Уже сьогодні він перебуває безпосередньо на місці події у Великоолександрівському районі. Також комісія вирішуватиме питання надання першочергової допомоги постраждалим жителям району.  
Варто зазначити, що роботи з ліквідації наслідків негоди тривають постійно. Так, наразі вже відновлено енергопостачання населених пунктів району, тривають відповідні роботи у смт Велика Олександрівка. Окрім того, відповідні служби розчистили автошляхи від уламків дерев. Це дозволило відновити вільний проїзд автотранспорту. 
Представники місцевої влади продовжують обстеження постраждалих домогосподарств, кількість яких постійно зростає. Наразі підраховані збитки, яких завдала негода об’єктам соціальної сфери. Їх попередній розмір складає близько трьох мільйонів гривень.Корисні посилання