УВАГА! Конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг

23.12.2021 14:15:34
УВАГА! Конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській області.

Конкурс проводиться за такими тематичними напрямами:
- програми та проєкти локальних бізнес сервіс-провайдерів для підвищення їх спроможності щодо розвитку та підтримки мікро, малого й середнього бізнесу в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській області;

- програми та проєкти розвитку об’єднань мікро, малих та середніх підприємців, що зареєстровані та ведуть свою діяльність у вказаних областях в межах пріоритетних секторів економіки.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 23:59 год., 6 січня 2022 року.

Проєктна команда щонайменше має складатися з: керівника проєкту (відповідального за загальну координацію імплементації проєкту та подання відповідних звітів Програмі ООН із відновлення й розбудови миру), бухгалтера (відповідального за ведення обліково-фінансової звітності та бухгалтерського обліку), та осіб, безпосередньо залучених до імплементації проєкту.

Очікується, що кожна з отриманих проєктних пропозицій, що переможе, буде профінансована у розмірі до 25 000 дол. США в гривневому еквіваленті, проте до розгляду приймаються проєктні пропозиції із будь-яким заявленим бюджетом, і вони будуть розглянуті конкурсною комісією.

Докладніше про конкурс та умови участі за посиланням.

Корисні посилання