УВАГА! Мінрегіон оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції

29.12.2021 11:23:59
УВАГА! Мінрегіон оголошує  відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції

Міністерство розвитку громад та територій України, оголошує про участь у відборі проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції, в рамках Фінансової угоди “Програма з відновлення України” між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Пропозиції подаються органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади/виконавчими органами сільських, селищних, міських рад територіальних громад.

Субвенція надається на:

-будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) громадських будівель (лікарень, шкіл, дитячих садочків, об’єктів спорту, будинків культури, будівель державних адміністративних органів, центрів безпеки тощо), житлової інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб;

-забезпечення водопостачання та водовідведення, центральне теплопостачання ;

-будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) транспортної інфраструктури (мостів, доріг місцевого та регіонального значення із заміною застарілих транспортних засобів).

Пропозиції про участь у відборі проєктів з додатковими матеріалами необхідно подати в строк до 04 лютого 2022 року включно надіславши їх офіційно через систему електронної взаємодії органів влади та на електронну адресу.

Детальну інформацію про умови участі можна дізнатися за посиланням.Корисні посилання