Увага! Обговорення проекту Закону України!

28.12.2017 13:11:09

Проектом Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (далі – проект Закону) пропонується вдосконалити процедуру розгляду справ про порушення законодавства про харчові продукти та корми шляхом внесення змін до статті 66 Закону, якими передбачається:

- один примірник протоколу про порушення Закону та законодавства про харчові продукти та корми складений за результатами здійснення заходів державного контролю вручається особі, щодо якої складено протокол або її представникові;

-  другий примірник   разом з іншими матеріалами справи надсилається до суду у 15 – денний строк з моменту складання протоколу про правопорушення та розглядаються судом.

 Реалізація проекту Закону забезпечить зміцнення законності, зменшення корупції, запобігання порушення законодавства та службової діяльності державних інспекторів, об’єктивність державних інспекторів при складанні протоколу про порушення законодавства про харчові продукти та корми, а також прискорить процедуру розгляду справ, унеможливить їх затягування та забезпечить прийняття об’єктивного рішення.

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації пропонує долучитися до обговорення зазначеного проекту Закону, який оприлюднено 21 грудня 2017 року шляхом його розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua, розділ «Регуляторна політика») та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (www.consumer.gov.ua, розділ – Діяльність, підрозділ – Обговорення проектів документів).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту Закону у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, e-mail: info@consumer.gov.ua.

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України, е-mail: alexander.siroshtan@minagro.gov.ua;

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Корисні посилання