УВАГА! Змінено ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання, водовідведення та у сфері теплопостачання

23.05.2017 07:14:01

Зміни у ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

У зв’язку з тим, що втратила чинність постанова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг № 279 від 10 серпня 2012 року та набула чинності постанова НКРЕКП №308 від 18 травня 2017 року «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення», інформуємо про наступне.

Строк, протягом якого ліцензіати, які провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання, водовідведення мають привести свою господарську діяльність у відповідність до вимог цієї постанови та подати до органу ліцензування документи та відомості, визначені частиною третьою статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», становить два місяці з дня набуття чинності цієї постанови.

Зміни у ліцензійних умовах провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання

У зв’язку з тим, що набула чинності постанова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг №307 від 18 травня 2017 року «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання» інформуємо про наступне.

Ліцензіати, які провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, мають привести свою господарську діяльність у відповідність до вимог цієї постанови та подати до органу ліцензування документи та відомості, визначені частиною третьою статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Корисні посилання