Відбудеться презентація фестивалю Dream ГОГОЛЬFEST 2021 у місті Херсон

21.07.2021 11:33:10
Відбудеться презентація фестивалю Dream ГОГОЛЬFEST 2021 у місті Херсон

Уже завтра, 22 липня, в Олешківській пустелі відбудеться прес-конференція щодо проведення у Херсоні фестивалю Dream ГОГОЛЬFEST 2021, який цього року триватиме з 4 по 5 вересня. 

Організатори планують провести спеціальну подію за режисурою Владислава Троїцького спільно з міжнародним театральним фестивалем “Мельпомена Таврії”. Таке партнерство між державним та незалежним сектором у сфері культури є унікальним для всієї України. Місце проведення Site specific проєкту - Олешківська пустеля. Більше про ідейну складову та організаційні деталі події можна буде дізнатись під час  прес-конференції.

Фестиваль триватиме дві доби та попередньо передбачає театральну, освітню, візуальну та нічну музичну програми. Про формат та перші події фестивалю детальніше розкажуть учасники конференції. 

Учасники прес-конференції:

  • Сергій Козир, голова облдержадміністрації;

  • Олександр Книга, директор ХОМДТ ім.М.Куліша;

  • Владислав Троїцький, президент ГОГОЛЬFEST;

  • представник від місцевого самоврядування.

ВАЖЛИВО!

Прес-конференція відбудеться 22 липня у локації, де під час Dream ГОГОЛЬFEST 2021 пройде спеціальна подія (Олешківська пустеля). Трансфер на прес-конференцію для ЗМІ буде забезпечено. Відправлення з площі перед Херсонським театром ім. М.Куліша о 16:00.

Додамо, що пряма трансляція буде на сторінці фейсбук за посиланням.

Корисні посилання