Відбудеться засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів

27.12.2019 13:11:26
Відбудеться засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів

Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049  (зі змінами та доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 грудня 2018 року № 927 «Про організацію та оголошення конкурсів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету» 03 січня 2020 року о 10.00 в приміщенні Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкінська, 13а, каб. 5, відбудеться засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надавається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.
На засідання виносяться наступні питання:
1. Про внесення змін до складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році (далі – конкурсна комісія).
2. Продовження ІІІ етапу конкурсу. На підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для реалізації кожного заходу.
 

Корисні посилання