Відбулась серпнева конференція працівників освіти Голопристанського району

31.08.2018 19:01:12
Відбулась серпнева конференція працівників освіти Голопристанського району

 Початок нового навчального року в Голопристанському районі розпочався серпневою зустріччю освітян району. Районна конференція освітян – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує розвиток освітньої галузі за попередній навчальний рік, визначає пріоритети на майбутній.

30 серпня 2018 року у залі засідань районної державної адміністрації відбулася серпнева конференція освітян району за участі голови районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко, першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука, голови районної ради Віталія Соловйова, начальника відділу освіти, молоді та спорту Валерія Котюка та у присутності керівників закладів та установ освіти, учителів, голів профспілкових комітетів закладів освіти.

На початку конференції голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко привітала з перемогою в конкурсі на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Валерія Котюка, побажала йому творчої наснаги, успіхів в роботі, здоров’я та миру в сім’ї та на роботі.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко, побажала присутнім творчої наснаги, міцного здоров'я, радості від професійних досягнень, миру та злагоди в родині та на роботі. Після привітальних слів за активну життєву позицію, сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість справі, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління нагородила грамотами голови районної державної адміністрації:

- Шапоренко Олену Віталіївну — директора Садівської ЗОШ I-III ст;

- Проценко Оксану Анатоліївну — учителя української мови і літератури Малокардашинської ЗОШ I — III ст;

- Кусакіну Ольгу Іванівну — учителя математики Малокардашинської  ЗОШ I — III ст;

- Трегуб Олену Василівну — учителя початкових класів Кардашинської ЗБО;

- Кузьму Любов Василівну — учителя фізики та математики Чорноморської ЗОШ I — III ст.;

Також з привітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віталій Соловйов, побажав плідної роботи, злагоди в шкільних колективах, здоров’я, миру та професійних перемог, а також нагородив грамотами голови районної ради:

- Фалєєву Наталію Олександрівну — директора Геройської ЗЗСО;

-Московенко Тамару Дем’янівну — педагога — організатора Малокардашинської ЗОШ I —      III ст;

-Тоцьку Наталію Володимирівну — заступника директора з навчально — виховної роботи, учителя зарубіжної літератури Кардашинського ЗБО;

- Харченко Віру Євгеніївну — учителя математики та інформатики Малокопанівської ЗОШ I — III ст;

- Ходакевич Тетяну Миколаївну - заступника директора з навчально — виховної роботи, учитель географії Збур’ївської ЗОШ I — IIIст.

Під час конференції начальник відділу освіти, молоді та спорту, райдержадміністрації Валерій Котюк доповів про результати діяльності закладів освіти Голопристанського району за 2017-2018 навчальний рік та завдання на 2018-2019 навчальний рік у контексті “нової української школи”. Також привітав всіх присутніх та вручив подяки, грамоти та грошові винагороди кращим педагогічним працівникам району.

За підсумками роботи конференції було прийнято рекомендації. Побажаємо нашим освітянам плідної праці, нових досягнень, миру в душі, в сім’ях і в рідній Україні, злагоди в шкільних колективах, щоб новий навчальний рік розпочався вчасно, організовано, став яскравим і змістовним святом знань для дітей і їхніх батьків.

Корисні посилання