Відбулась щотижнева нарада керівників

25.02.2019 15:04:55
Відбулась щотижнева нарада керівників

Голова районної державної адміністрації Олександр Єрохін спільно з головою районної ради Сергієм Карпеченком під час щотижневої наради керівників сьогодні, 25 лютого, обговорили питання життєзабезпечення району за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.

На нараді обговорено стан фінансової та соціальної сфери, освіти, культури, агропромислового комплексу району. Особливу увагу було приділено питанням дотримання температурного режиму та стабільної роботи медичних закладів, підготовки до проведення весняно-польових робіт сільгосппідприємствами району різних форм власності, Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, служб та установ інформували про основні напрямки своєї роботи протягом поточного тижня, зазначивши проблемні питання та пріоритети у роботі.

З-поміж важливих питань зазначено, що перевізником припинено пасажироперевезення на маршруті Горностаївка-Каїри, що суперечить умовам діючого договору. В зв’язку з цим, найближчим часом буде припинено дію договору на здійснення пасажироперевезень. За словами голови районної ради Сергія Карпеченка, вже розпочато роботу із залучення, відповідно до чинного законодавства, нових керівників підприємств-перевізників для налагодження в районі автобусних перевезень за внутрішньо-районними маршрутами.

Корисні посилання