Відбулася чергова сесія Каховської районної ради

23.11.2017 14:59:02

Сьогодні в РБК ім.Фрунзе відбудулася ХХ сесія районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь депутати районної та обласної ради, керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, голови місцевих громад, директори комунальних установ, представники преси та громадськості.

В традиційній розминці було заслухано керівників комунальних установ району щодо використання коштів, передбачених на їх фінансування. Головними лікарями медичних установ та керівником районного центру по обслуговуванню закладів освіти  поінформовано про суми невикористаних коштів, що перебувають на рахунках установ та про заходи, які будуть вжито для їх освоєння до кінця поточного року. Окрім цього головою районної ради перед головним лікарем центральної районної лікарні було піднято питання контрою використання коштів на придбання флюорографічної плівки та стану матеріально-технічного забезпечення інфекційного відділення та вказано на необхідності покращення роботи керівництва медичного закладу в даних напрямках. Керівнику рекомендовано визначити нагальну потребу у покращенні матеріальної бази, проведенні ремонтних робіт усіх відділень лікарні і звернутися з нею до районної влади.

Підсумовуючи інформації керівників установ Тетяна Станіславівна наголосила на нагальній необхідності доопрацювання питання використання коштів районного бюджету, виділених на установи,згідно з їхніми запитами та потребами.

Порядком денним засідання передбачалося розгляд 37 питань. У зв’язку із тим, що всі питання попередньо детально розглянуті на профільних депутатських комісій запитань до доповідачів не було.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації. Єремейчук Ірина Сергіївна прозвітувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та надала роз’яснення щодо обставин внесення змін до головного фінансового документу які викликали необхідність внесення змін до районного бюджету виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірині Єремейчук та запропонувала до розгляду присутніх проект змін, яким передбачається збільшення обсягу дохідної частини загального фонду районного бюджету на 588,9 тис.грн. та пропонується внести зміни до плану по доходам без зміни загального обсягу бюджету.

За інформацією доповідача внесення змін викликане необхідністю змінити як дохідну частину районного бюджету, так і видаткову її частину, а також розділу фінансування. Слід зазначити, що та сума яка передбачалася в проекті на випадок неприйняття рішення депутатами міської влади щодо передачі коштів до райбюджету на придбання медичного обладнання залишилася на потреби центральної райнної лікарні.

В результаті плідної роботи депутати затвердили комплексну програму організації допомоги відділу поліції ГУВП у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку, профілактики злочинності на території району, внесли зміни до програм соціально-економічного, соціального та культурного розвитку району; підтримки малого та середнього підприємництва в Каховському районі на 2017-19 роки; організації трудового суперництва серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності за підсумками сільськогосподарського року; поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів та до районного бюджету на поточний рік.

Окрім цього депутати затвердили граничні суми витрат, технічні документації з нормативної грошової оцінки  чотирьох земельної ділянок, розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період та вирішили  майнові питання.

Корисні посилання