Відбулася позачергова сесія районної ради

07.12.2018 10:33:28
Відбулася позачергова сесія районної ради

 

У переддень свого професійного свята депутати районної ради терміново зібралися на позачергове засідання сесії, обумовлене вимогами часу. Голова районної ради Тетяна Тертична привітала колег з Днем місцевого самоврядування висловивши вдячність за самовідданість у роботі, професіоналізм, ініціативність і відповідальність та побажала усім, хто працює на благо громади і відстоює її інтереси міцного здоров’я, нових здобутків та наполегливості у спільній справі розвитку територіальних громад, відродженню населених пунктів району. 

З нагоди професійного свята зі щирими словами подяки за добросовісну сумлінну працю, активну життєву позицію Тетяна Станіславівна нагородила грамотами і подякам представників самоврядних органів району, серед яких депутати, керівники громад, трудові колективи рад новостворених громад та окремі працівники місцевих рад.

В свою чергу від себе особисто та від колективу райдержадміністрації Валерій Миколайович привітав депутатський корпус з Днем місцевого самоврядування висловивши подяку за порозуміння, підтримку та співпрацю.

В традиційній розминці депутати підтримали ініційоване керівниками району звернення до Верховної Ради про надання роз’яснень щодо розподілу додаткової дотації задля уникнення маніпуляцій.

 

В пленарній частині сесії депутати розглянули три питання порядку денного. З метою здійснення заходів пов’язаних з введенням військового стану депутатським корпусом прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету та  районної програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки. Завдяки прийнятим рішенням виділено кошти у сумі 320 тисяч гривень на територіальну оборону області із цільовим призначенням коштів на організацію надання транспортних послуг перевезення військовозобов’язаних, призначених до батальйонів 124 Обр ТрО, з місць збору до місць базування, а також у період проведення тактичних навчань для виконання заходів бойової підготовки  які здійснюватиме АТП-16506. Окрім цього внесено зміни до Регламенту Каховської районної ради VІІ скликання, що пов’язані із діяльністю ради в умовах запровадження надзвичайного або воєнного стану.

 

Корисні посилання