Відбулася щотижнева нарада керівників установ та організацій

19.02.2019 07:14:09
Відбулася щотижнева нарада керівників установ та організацій

Робочий тиждень розпочато з обговорення стану проведеної роботи керівниками установ та організацій району за очільництва голови районної державної адміністрації Олександра Єрохіна і голови районної ради Сергія Карпеченка сьогодні, 18 лютого.

Під час засідання обговорено стан виконання законодавчих вимог у сфері нарахування та виплат державних допомог, підготовчої роботи до монетизації пільг та субсидій з керівником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Оленою Кравченко. За повідомленням представниці філії Пенсійного фонду Аліни Онищук, пенсійні виплати проводяться без затримок.

Про недотримання графіку пасажироперевезень на двох внутрішньо-районних рейсах поінформувала очільниця відділу економічного розвитку, торгівлі, транспорту та туризму Світлана Рожко. Керівники району спільно з головою селищної ради Дмитром Ляхном обговорили можливість вирішення ситуації, що склалася шляхом припинення дії відповідних договорів з керівниками фірм перевізників.

На нараді також обговорено питання освітньої галузі району, профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, житлово-комунального господарства, заходів до вшанування пам’яті Небесної Сотні, участі команд у зональних турнірах з волейболу тощо.

Корисні посилання