Відбулись урочистості з нагоди 75-ої річниці військової частини, що дислокується в Іванівському районі

07.08.2017 11:35:03
Відбулись урочистості з нагоди 75-ої річниці військової частини, що дислокується в Іванівському районі

6 серпня одна із військових частин, яка дислокується на території Іванівського району відзначає 75-у річницю свого створення. Вона має славетну історію та героїчне сьогодення, адже її підрозділи нині перебувають на сході країни, захищаючи суверенітет нашої держави.

Сьогодні, з нагоди річниці військової частини, в концертному залі комунального закладу «Іванівський районний будинок культури» відбулись урочисті заходи.

Привітати особовий склад військової частини зі знаменною датою приїхали високі гості.

Звертаючись до військовослужбовців з вітальним словом командир частини полковник Григорій Дем’янчик побажав міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів, нових здобутків у службовій діяльності, примножувати славні традиції військової частини та підтримувати її високий авторитет.

Зі словами благословення й вдячності до бійців звернувся настоятель церкви Святого Миколая отець Андрій та передав особисті відзнаки військовослужбовцям від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, яких на прохання командування цієї частини представлено до нагороди.

Також з вітальним словом до військових звернувся голова Іванівської райдержадміністрації Сергій Довбня. В своїй промові він зазначив: «Шановні військовослужбовці, гості та односельчани! Дуже приємно, що військова частина, яка знаходиться на території нашого району відзначає 75 років від свого заснування. Тож в цей святковий день бажаю Вам успіхів у службі, добра, злагоди, оптимізму, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави».

В свою чергу голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора наголосив, що військовослужбовці можуть пишатися своїм званням воїна-захисника, адже вони внесли значний вклад у захист нашої держави та вручив військовим цінні подарунки й грамоти від голови Львівської облради Олександра Ганущина .

До військових звернувся і голова райдержадміністрації міста Дрогобич Володимир Шутко, який подякував їм за героїзм, велику мужність, відвагу й професіоналізм та з нагоди 75-ї річниці створення військової частини вручив військовим від голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки цінні подарунки і подяки.

Прозвучали вітання й від міського голови Дрогобича Тараса Кучми, заступника голови міста Дрогобич Василя Кочмари та командира оперативно - тактичного угрупування «Південь» полковника Віктора Заболотного.

Під час урочистого заходу було зачитано витяг з наказу командира, яким оголошено подяку та нагороджено цінним подарунком – годинником наручним кращих військовослужбовців за високі військові досягнення.

В свою чергу військовослужбовці нагородили пам’ятними знаками за особистий вагомий внесок в розбудову Збройних Сил України, підтримку особового складу, що виконує завдання в районах бойового значення, голову Іванівської райдержадміністрації Сергія Довбню, Іванівського селищного голову Віктора Дебелого, голову Дрогобицької районної ради Михайла Сікору, голову райдержадміністрації міста Дрогобич Володимира Шутка, заступника міського голови міста Дрогобич Василя Кочмара, заступника голови районної ради міста Дрогобич Володимира Стецівку, настоятеля церкви Святого Миколая отця Андрія та командувача оперативно – тактичного угрупування «Південь» полковника Віктора Заболотного.

З нагоди 75-ї річниці створення військової частини голова райдержадміністрації міста Дрогобич Володимир Шутко та заступник міського голови міста Дрогобич Василь Кочмара подарували військовій частині прапор міста Дрогобич.

На завершення урочистого заходу відбувся неперевершений концерт Національної заслуженої капели бандуристів ім. Г.Майбороди, які своїми піснями подарували чудовий настрій всім присутнім в залі.

Корисні посилання